Nedělní hazardování

Tak nás minula neděle a odjezd se nám nezadržitelně blíží. A protože v neděli se nedělá, dali jsme si ji odpočinkovou a trošku sportovací  a večer  jsme se pustili do hazardu.

Dopoledne jsme se zase koupali, velcí kluci šli na oblíbené „motokáry“ s Františkem a vzali s sebou některé slečny, aby jim ukázali své umění. Prošli se tak i kousek dál od Luky. To chlapáci ze trojky s Markétou byli ještě větší borci – udělali si výlet do jeskyně a prodírali se divokou stezkou do kopce i z kopce. Přišli zpocení, uťapaní, ale spokojení, že si konečně splnili své přání. Však také večer usnuli mezi prvními a nikdo na ně tentokrát nemusel hubovat, že ještě svítí a řádí na pokoji. J Mrňata se učila plavat v zátoce, kluci od Lucky z pětky hráli chvilku hry na basketu a pak se všichni jen koupali a koupali. To samé bylo i odpoledne, kdy jsme se rozprchli do všech koutů naší zátoky, Donald se svými slečnami a Blankou šel do Olivového háje se potápět a lovit mušle (nalovili toho hodně), některé oddíly šly skákat do Luky a ostatní byli poblíž hotelu.

Večer se nám proměnil areál našeho hotelu ve velké Casino v San Franciscu. Krupiéři byli v dobových kostýmech 19. století a naše týmy se proměnily ve výpravy PhiliaseFogga s jejich členy. Namaskovali jsme se, převlékli do toho, co jsme sehnali, nafasovali finanční obnosy do vkladu a hurá na hazard! A jak nám to šlo! Kostky, karty, skořápky, čára, cink a spoustou dalších jsme se snažili krupiéry obehrát a získat peníze pro svou výpravu, aby mohla pokračovat v cestě. Skončili jsme za tmy, ještě chvilku měli pro sebe na odpočinek a volný program a zase šli na kutě. Nějak nám ty dny rychle utíkají a nějak se rychle krátí…

[nggallery id=20]