Hotelový komplex Chavdar

Dětský hotelový komplex “ Chavdar  “ se nachází v nejjižnějším bodě města Obzor, 65 km od města Varna. Komplex je na první linii pláže a nachází se v zeleném parku o rozloze 7 hektarů. Komplex je oplocený, pod neustálým dohledem (moderním bezpečnostním systémem s videokamerami) a ostrahou.

Dětský hotelový komplex “ Chavdar  “ se skládá ze 4 budov. Komplex dětem nabízí restauraci s otevřenou terasou, prostor pro diskotéku, koncertní sál, klub a amfiteátr, obchod, lékařskou ordinaci s izolacemi, směnárnu, bufet se sortimentem sladkostí, prostor pro úschovna zavazadel, trezor na cennosti, mediální hudební a osvětlovací technika, Wi-Fi zdarma.

Budova “ A “ má tři podlaží a má celkem 62 pokojů – 1. patro – 20 pokojů, 2. patro – 21 pokojů, 3. patro – 21 pokojů. Pokoje mají 2-4 lůžka.

Budovy “ B „, “ C “ a “ D “ – každá budova má 3 podlaží s 9 pokoji na patře. Pokoje mají 2-4 lůžka. Každý pokoj má balkon.

Všechny pokoje mají: postele, noční stolky, skříň, zrcadlo, koupelnu se sprchou a umyvadlem, klimatizací.

Úklid:

Týdenní výměna ložního prádla a denní dodávka hygienických potřeb (mýdlo, toaletní papír), každodenní suché a mokré čištění pokoje. Pravidelná výměna ručníků. Neustálá dostupnost teplé a studené vody.

Strava:

Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Pitný režim.

Pláž:

Komplex má vlastní pláž, která se nachází 120 m od komplexu. Pláž je vybavena slunečníky a má plavčíka.

Zdravotní služby:

Nepřetržité sledování zdraví dětí. V areálu se nachází odborné lékařské centrum, které je vybaveno potřebnými léky a příslušenstvím pro poskytování první pomoci. Navíc jsou k dispozici zkušení lékaři a zdravotní sestry z ČR. V případě nutnosti je také na místě osobní automobil, kterým je zajištěn převoz dětí do zdravotnického zařízení v případě potřeby rentgenu či odborného vyšetření v nemocnici ve Varně.

Hotelový komplex zajištuje bezpečné prostředí pro pobyt dětí a jsou dodržována všechna bezpečnostní opatření a doporučení Ministerstva zdravotnictví.

 

 

zeptej se nas