Užíváme si sluníčka do posledních chvil

První turnus už se rychlostí blesku blíží ke konci a my všichni si do posledních chvil užíváme průzračného moře a sluníčka. Proto byl celý dnešní den ve znamení vodních radovánek. Většina chlapeckých oddílů se zašla koupat do Luky.  Zbylé oddíly se koupaly na velkém mole u hotelu.

Odpoledne nejmladší oddíl pokračoval v kurzu plavání a všichni dělali opravdu velké pokroky. Také se konal volejbalový zápas mezi místními „domorodci“ a zástupci našeho turnusu. Těmi byli vedoucí, praktikantka, zdravotnice a kluci ze starších oddílů. I když jsme prohráli, tak to bylo velmi vyrovnané utkání.

Pomalu jsme se začali loučit, a proto na nás čekala kronika, aby i za pár let všichni věděli, že jsme byli na ozdravném pobytu v roce 2014. Každý oddíl se s kronikou popral podle svého. Někdo skládal básničky, jiní kreslili obrázky či psali různé vzkazy. Dále nám vedoucí přichystali obálky se jmény, kam jsme si navzájem psali vzkazy. Obálky nám dají naši vedoucí ale až při zpáteční cestě domů. Všichni se velice těšíme, až si každý doma otevřeme svoji obálku a alespoň na chvilku se zase vrátíme ve vzpomínkách zpět do Chorvatska.

 

DSCN0173 DSCN0177 DSCN0180 DSCN0181 DSCN0185 DSCN0192 DSCN1112 DSCN1113 DSCN1114 DSCN1115 DSCN1117 e (2) e (4)