Třináctý den 15.08.2022

Dnes jsme se probudili do krásného slunečného rána. Hned po snídani probíhaly výstupní zdravotní prohlídky u dívek a chlapci se koupali v moři a někteří připravovali výzdobu na večerní program. Během poledního klidu probíhala generálka na GALAVEČER BELLA DONNA a BELL´UOMO. Odpoledne pokračovaly zdravotní výstupní prohlídky chlapců a ostatní si užívali u moře, kde proběhla i zumba. Po večeři všichni netrpělivě čekali na GALAVEČER BELLA DONNA a BELL´UOMO. Mezi soutěžícími byla napjaté atmosféra i nervozita.  Galavečer byl rozdělen a na 4 disciplíny. Slavnostní nástup, pohovor se soutěžícími, volná disciplína – tanec, o kterém soutěžicí nevěděli dopředu. Následovala prohlídka italských extravagantních modelů. Úroveň disciplín byla velmi vysoká a vyrovnaná. Porota měla těžké rozhodování a bylo velice těžké vybrat nejlepší z nejlepších.

Probíhalo i hlasování přes sociální síť faceebook, kde se tváře Bella donna umístila Lucie Tereza Petráčková, a jako tvář Bell´uomo se umístil  Filip Obořil.

Na lokalitě také proběhlo hlasování, kterého se zúčastnili všichni na pobytu. Tváří  Bella donna se stala Anna Petržilková, a jako tvář Bell´uomo se stal opět  Filip Obořil.

Celkové umístění : Bella donna:  1. místo Anna Petržilková, 2. místo Tereza Petrová a 3. místo Nela                                      Malíková.

Bell´umo : 1. místo Tomáš Paulus, 2. místo Maxmilián David, 3. místo Nicolas                                         Mário Sedlář

Večerní program obohatil praktikant Matěj Dlouhý, který zahrál na saxofon, Julinka Chmelařová zazpívala nádhernou píseň a nakonec

zatancovali Filip Obořil s Luckou Terezou Petráčkovou. Večer byl velmi slavnostní a všichni jsme si ho opravdu moc užívali.