Počasí nás nezastaví

Celé dopoledne jsme byli rozděleni do smíšených týmů. Poté nás čekalo 19 stanovišť, na kterých jsme vyzkoušeli naší koordinaci a paměť. Hra nesla název TPV nebo-li Tlesk Plesk Výskok. Za každé splněné stanoviště jsme dostali bod. To nás hnalo dopředu, abychom získali co nejvíce bodů. Nemůžeme přece potopit svůj tým :) . Na konci soutěže si pro nás vedoucí připravili překvapení a chtěli, abychom se jako celý tým naučili jedno stanoviště. Tak jsem se ujali úkolu jako stateční a i tento úkol jsme splnili. Po malé chvilce odpočinku nás čekal oběd a polední klid, při kterém jsme načerpali další síly.

Bohužel na konci poledního klidu nás počasí zradilo a začalo pršet. Ale nás to nezastavilo. Nejstarší oddíl kluků nám pustil pohádku, abychom se nenudili. Pohádka se nám moc líbila. Po pohádce jsme měli program po oddílech. Někteří hráli karty, jiní hru Člověče nezlob se. Všichni  jsem se zabavili. Nejmladší oddíly malovaly své vedoucí krásné obrázky. Po takto stráveném odpoledni nás čekala večeře. Cesta na večeři byla netradiční. Jelikož pršelo, tak jsme to měli jako malou bojovou hru :) . Všichni jsme zdárně zvládli cestu do jídelny i zpět.

Večer nás čekala diskotéka. Nejstarší oddíl kluků připravil místnost, kde se diskotéka uskutečnila. Venku to bohužel tentokrát nešlo. Ale protože nás počasí nezastaví, tak nám to vůbec nevadilo. Diskotéku jsme si všichni moc užili. Už teď se těšíme na další. Po skvělé diskotéce jsme se vydali do říše a už se moc těšíme na další skvělý den.

 

DSC_3488 DSC_3493 DSC_3496 DSC_3518 DSC_3528 DSC_3578 DSC_3595 DSC_3610 DSC_3624