8. den – Dnes jsme se ocitli u Kentaurů

Ráno zahájily některé oddíly rozcvičkou a poté se všichni sešli na snídani, po které jsme se vydali do země Kentaurů. Naučili jsme se od nich trpělivosti při převěšování kolíčků jen pomocí pusy, u čehož jsme se všichni moc nasmáli. Další kentauří dovednost je luštění složitých kvízů tentokrát pod vodou. Následně jsme bojovali o život J, kde jsme bránili krepákové označení proti kelímkům vody. Bitva měla velký úspěch a zmáčení bojovníci si šli vyzkoušet svou rychlost ve vodě, tak jak spolu závodí i Kentauři.

Po skvělém obědě a poledním klidu, který jsme si všichni užili v chládku svých pokojů, jsme se vypravili k moři a do večeře si užívali vodní sporty. Dva oddíly si zašly na palačinky do místní cukrárny.

Po večeři si oddíly užívaly podle své chuti koupání, míčové hry, procházky, společenské hry, zkrátka to, na co měl kdo zrovna chuť. Potom už jen všichni zalezli do svých pelíšků a těšili se na krásné sny.

 

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????