6. den – „Hungry games“ trochu jinak

Tak nám zase vykouklo sluníčko a svítilo a hřálo od časného rána. Někteří byli opět brzy ráno plavat, někteří běhat a na snídani jsme došli úplně probuzení. A bylo to zapotřebí, protože hned po snídani nás čekala podle veršované zprávy dóóst komplikovaná hra. Tedy byla komplikovaná hlavně na myšlení a pochopení, protože nám mozky toho o prázdninách moc neberou. Sbírali jsme rostliny a lovili živočichy, skládali tajenku a přitom ještě běhali a plavali a házeli a mluvili, no prostě makali jsme, až se z nás kouřilo. Nakonec jsme ulovili všechno, co jsme potřebovali, aby nebyl hlad a už v oddílech naskákali do vody. To byla paráda! 😀

Odpoledne to byla také paráda, protože jsme se šli koupat a každý někam jinam. Hodně jsme se potápěli, šlo to i ve vlnách, které dnes byly i menší než včera, malí kluci ze 7. oddílu v čele s Toníkem Machovcem ulovili dvě ryby na pytlačku. Vedoucí Naďa opět rybu zachraňovala a vytahovala háček, zřejmě z ní bude oficiální záchranářka ulovených ryb a ty se nemusí bát, že skončí na grilu.

No a teď večer všichni řádíme na diskotéce. První diskotéka byla hooodně slabý odvárek té dnešní, na které jsme se vůbec nezastavili. DJ Lukáš Kolář se dneska vytáhl a sestavil luxusní play list a ještě to během diskotéky stihl sem tam okomentovat. Takže moooc děkujeme, je to fakt super a příště se těšíme zas.