Vesmírný mor

Celý dnešní den jsme strávili u vody. Bylo teplo a krásně na nás svítilo sluníčko. Dopoledne jsme byli všichni na velkém mole. Užívali jsme si moře a slunili se, abychom přijeli domů do Česka krásně opálení. Odpoledne šly oddíly čtyři a šest na malé molo, trochu si zašnorchlovat. Tak jako tak nás voda docela unavila.

Přesto jsme museli sebrat všechny síly, abychom prošli dnešní, tentokrát večerní, etapou. Napadli nás vetřelci a roznesli mezi nás vesmírný mor. Jak? Bylo to o štěstí, kdo má imunitu a kdo ne. Chodili jsme po osmi stanovištích a hráli karty, kostky, nebe peklo ráj, kolo štěstí a další hry založené na náhodě. Kouzlem etapy byla naše bezmoc, nemohli jsme je nijak ovlivnit. Ve chvíli, kdy jsme prohráli souboj se Štěstěnou, jsme „chytli nemoc“. Na baskeťáku jsme si pak losovali, jaké následky nemoci nás vlastně postihli. Někomu bylo nutné amputovat ruku, jiný oslepl. Tyto následky si poneseme do příští etapy. Zítra tedy budeme soutěžit často velmi znevýhodněni. Už teď jsme zvědaví, jak se s tím popereme. Večerní etapa ale měla i své světlé stránky. V kole štěstí si ti šťastnější z nás vytočili pusu na líčko od vedoucího vlastního výběru. Tato aktivita oslavila největší úspěch!

Třeseme se nedočkavostí. Co nás asi čeká zítra? A jak se popereme s našimi neduhy? Rychle usnout, abychom se to co nejdříve dozvěděli.